Jump to content

O mě 

Vystudovala jsem masérskou školu v oboru masér ve zdravotnictví a tak Vám kromě relaxačních masáží mohu nabídnou i masáže zdravotní. Nabízím vám tedy pomoc při rekonvalescencích po úrazech a operacích ( kloubní náhrady, zlomeniny, vykloubení, při revmatických chorobách, při onemocnění dýchacího systému - zejména s následným tuhnutím hrudníku, při hemiplegii a paraplegii apd.) Dále vám pomohu s blokádou žeber, SI skloubení či s posuny v ramenním kloubu.

     Má práce je pro mě potěšením a pro každého klienta volím individuální přístup. Zakládám si na oboustranné komunikaci a přeji si, abyste odcházeli s příjemným pocitem a rádi se vraceli zpět. Snažím se stále vzdělávat a tím i vám přinášet nové a nové zážitky z masáží. Masíruji teplým, za studena lisovaným olejem ( sezamový, grepový, olivový, levandulový..) vysoké kvality. V případě vašeho zájmu vám mohu doporučit, jak pomoci vašemu tělu, abyste se cítili lépe a bez bolestí pomocí cvičení, protahování a posilování určitých partií těla. Masáže mohu doplnit o tejpování jak pevnými, tak kinezio tejpy.

     Tělo máme jen jedno a tak bychom se o něj měli i s úctou starat a hýčkat ho, aby nám co nejdéle vydrželo v dobré kondici a bez bolesti.

                                                           Těším se na vás