Jump to content

Druhy masáží

 

Klasická masáž

Klasickou masáž lze provádět jak na zdravých, tak i nemocných lidech a dopomoci tím tak k lepší regeneraci organismu. Dochází k uvolnění svalového napětí, urychlení vyprazdňování lymfatických cév, celkovému prokrvení, rychlejší regeneraci atd. Masáž provádím kvalitním, teplým olejem.

 

Manuální lymfodrenáž

Díky tomuto ošetření dochází k urychlení toku lymfy - mízy a tím i k detoxikaci organismu. Lymfatický systém má v těle nazastupitelné místo stejně tak jako i cevní systém a proto bychom ho neměli opomíjet.

Lymfu bych určitě doporučila při problémech : 

kožní onemocnění ( atopický ekzém, lupénka, bércové vředy)

diabetes ( otoky dolních končetin)

sterilita

poúrazové stavy a pooperační stavy ( stavy po ablaci prsu, po endoprotézách apd.)

chronické astma 

zvětšená nosní mandle ( hlavně u dětí)

kosmetiké záležitosti - celulitida, detox organismu

zavodnění organismu ( zadržování vody)

a mnoho a mnoho dalších ...

 

Hloubková masáž krku

Masáž doporučuji všem, kteří mají problémy s krční páteří, bolestmi hlavy, ramen, horní končetiny apd. Jde o masáž, která pracuje s těmi nejlouběji uloženými svaly hlavy a krku. Po této masáži cítíte okamžitou úlevu. 

 

Estetické formování postavy

Při této masáži dochází ke hloubkové detoxikaci. Jedná se o speciální - velmi intenzivní masáž a následně zábal - napomáhá detoxikaci a spalování metabolitů. Výsledkem je tvarování problémových partií těla a úbytek jejich objemu. Dále je tato procedura velmi vhodná při boji s celulitidou za pomoci speciálních olejů, které si nechávám namíchat přímo pro tento účel. Tuto masáž je potřeba absolvovat jako celkovou kůru (10 masáží cca po 2 - 3 dnech), aby byl efekt opravdu viditelný.


Fiji rituál

U této procedury začínáme kokosovým peelingem, s jehož pomocí odstraníme starou pokožku a následuje masáž pomocí teplého exotického oleje. Dále pomocí speciálního zábalu do másla z výtažku ořechů a plodů FIJI hydratujeme a vyživujeme do hloubky poškozenou pokožku. Po dobu zábalu probíhá masáž šíje, popř. hlavy. Tuto proceduru doporučuji hlavně pro dodání vitamínů a hydrataci pokožky, ale také jako hluboký relax.  

Uvolňovací techniky

Jedná se o speciální techniky, které vám pomohou při blokádě žeber, SI skloubení, při posunech v ramenním kloubu apd.